Znajdziesz nas w google +

Abonamenty na ulepszenia InsertGTNowe wersje programów Subiekt GT, Rewizor GT, Rachmistrz GT i Gratyfikant GT zawierają nowe funkcje niezbędne do sprawnej i zgodnej z prawem obsługi firmy.


Aktywacja ulepszeń to prosta czynność Poniższy opis wyjaśnia, jak należy postąpić, aby ulepszenie stało się aktywne.


Po instalacji ulepszenia konieczne jest wprowadzenie kodu aktywacyjnego w menu Pomoc-Zarządzanie licencjami-Licencje podmiotu-Aktualizuj. Można tu wpisać numer aktywacyjny przesłany wraz z ulepszeniem lub pobrać numer za pomocą Internetu.

Program kontroluje poprawność wprowadzanego numeru (jeśli użytkownik popełni błąd podczas wpisywania, zostanie wyświetlony odpowiedni komunikat). Wybranie klawisza OK spowoduje potwierdzenie numeru i aktywację ulepszenia. Od tej pory dostępne będą wszystkie nowo dodane funkcje.

Jak zakupić ulepszenie?

Jedynym sposobem, aby zapewnić sobie bieżące otrzymywanie ulepszeń, jest zamówienie rocznego Abonamentu na ulepszenia. Docierać będzie wówczas do Państwa każda nowa numerowana wersja programu. Zapraszamy do zapoznania się z cenami Abonamentu dla poszczególnych programów. Dodatkowo posiadacze rocznego Abonamentu na ulepszenia dołączają do grona Członków Klubu InsERT i mogą korzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez Partnerów Klubu.